На Житомирщині «Батьківщина» дбає про збереження історичного надбання

На Житомирщині депутат Бердичівської міськради від ВО «Батьківщина» Юрій Сокальський презентував документальний фільм «Таємниця Бердичівської Богородиці».

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

У фільмі вперше представлена багата історія Бердичівської Мадонни й Бердичівського санктуарію. Зйомки фільму відбувалися на території Польщі та України, де вдалося знайти унікальні копії Бердичівської ікони.

«Місто Бердичів має багату культуру та історію, яка тісно пов’язана з історією фортеці – кляштору Босих кармелітів та іконою Матері Божої Бердичівської, яка таємниче зникла під час Другої світової війни. У фільмі ми намагалися поєднати документальні кадри з художньою грою та підкреслити взаємозв’язок двох культур – української й польської. Республіка Польща довела, що є гарним другом України, підтримавши її у такий непростий час», – наголосив автор фільму та режисер Юрій Сокальський.

Презентація стрічки відбулася в рамках відзначення ХІХ Днів польської культури в Бердичеві – у міському Палаці культури за участю віце-консула Генерального консульства Польщі у Вінниці Агнєшка Гуральська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова