На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном проаналізували результати інвентаризації підприємств, які перебувають у сфері управління обласної ради

27 жовтня в обласній раді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке провела голова комісії, депутат обласної ради Лариса Босенко.

Всього депутати розглянули 6 питань порядку денного. Найважливіші – звіти керівників обласних комунальних підприємств про результати діяльності та інформація щодо інвентаризації підприємств, які перебувають у сфері управління обласної ради.

“Ще на початку роботи головою бюджетної комісії я зазначала, що потрібно провести інвентаризацію обласного майна. З’ясувалося, що раніше її не проводили. А та інформація, яку ми отримували, не завжди повною мірою могла відобразити стан діяльності, а в певних випадках, на жаль, бездіяльності підприємств. У березні на сесії ми погодили інвентаризацію і вже маємо перші дані. Поки що – лише по підприємствах, які перебувають у сфері управління облради. Частина ж комунальних підприємств перебуває в оперативному управлінні обласної адміністрації, тому цей процес триватиме”, – зазначила Лариса Босенко.

За її словами, така робота у підсумку дасть можливість депутатам отримати загальну картину щодо обласного комунального майна та зробить його використання ефективнішим.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова