На Запоріжжі влада зняла з реєстрації кандидатів у депутати до ОТГ від «Батьківщини»

Втручання посадових осіб Приазовської районної держадміністрації Запорізької області у виборчий процес призвело до зняття з реєстрації дев’ятьох кандидатів у депутати Олександрівської ОТГ, висунутих «Батьківщиною».

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Як зазначив лідер запорізьких «батьківщинівців», депутат облради Олександр Старух, під час виїзду на територію Олександрівської ОТГ посадовці Приазовської РДА здійснювали тиск на кандидатів у депутати, яких висунув місцевий осередок «Батьківщини».

«Шантажуючи та погрожуючи створити нестерпні умови для подальшого життя, чиновники домоглися написання нашими кандидатами заяв про відмову від балотування. Цей кричущий випадок вимагає негайного реагування правоохоронних органів, оскільки є прямим порушенням ч.4 ст.4 Закону України «Про місцеві вибори», – зазначив Олександр Старух.

Голова Запорізького обласного партосередку ВО «Батьківщина» направив депутатське звернення на ім’я начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з вимогою вжити невідкладних заходів і перевірити втручання посадових осіб Приазовського району у виборчий процес.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова