На Запоріжжі триває партійна звітно-виборна кампанія

24 лютого в Олександрівському й Комунарському районах Запоріжжя, а також у Мелітополі та Енергодарі Запорізької області відбулися звітно-виборні конференції місцевих осередків «Батьківщини».

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Збори територіальних партосередків у Запоріжжі відвідала керівник Запорізької міської парторганізації ВО «Батьківщина», голова партійної фракції в Запорізькій міськраді Ірина Костенко. Вона розповіла про боротьбу депутатів-«батьківщинівців» за розв’язання численних проблем у житлово-комунальному господарстві міста.

У роботі партійної конференції в Енергодарі взяв участь голова Запорізької обласної «Батьківщини», керівник партійної фракції в Запорізькій облраді Олександр Старух. Він поінформував делегатів про суспільно-політичну ситуацію в Україні, а також вручив квитки новим членам партії та подячні листи найбільш завзятим активістам.

У Мелітополь на збори прибули представники центрального апарату партії ВО «Батьківщина».

Делегати конференцій заслухали звіти керівних органів територіальних партосередків, намітили план роботи на найближчі два роки й обрали представників на обласний партійний форум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова