На Запоріжжі створили Штаб захисту рідної землі

12 грудня у Запоріжжі відбулось засідання Координаційної ради з питань земельної реформи за участі голови фракції «Батьківщина» обласної ради Олександра Старуха.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, в ході зустрічі Координаційну раду реорганізували у Штаб захисту рідної землі.

Цей колегіальний дорадчий орган був утворений ще 25 жовтня під час зустрічі з запорізькими аграріями народного депутата Украіни Сергія Соболєва.

За підсумками зустрічі більше трьох десятків провідних агровиробників області, включаючи голів чотирьох найбільш авторитетних аграрних спілок, домовились узгоджувати свої подальші дії з метою недопущення відкриття ринку землі в Україні.

Під час чергового засідання аграрії і представники «Батьківщини» дійшли згоди щодо необхідності створення розгалуженої структури штабів із захисту рідної землі у всіх районах і населених пунктах області.

Запорізький обласний Штаб захисту рідної землі прийняв низку рішень щодо інформування громадян про свої подальші дії та організації акцій протесту в обласному центрі та столиці України під час розгляду урядового законопроекту з земельної реформи у другому читанні.

Партійці та аграрії домовились розпочати збір підписів за відкликання депутатів-мажоритарників, які всупереч думці громадськості проголосували за закон про ринок землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова