На Запоріжжі партійці вшанували Героїв Революції Гідності

У населених пунктах Запорізької області за участі активістів «Батьківщини» пройшли жалобні заходи в пам’ять про героїв, що загинули на Майдані в лютому 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

У Мелітополі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся траурний мітинг, присвячений четвертій річниці Революції Гідності. Біля великого банера з фотографіями загиблих учасники Мелітопольського Євромайдану виконали національний гімн та вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання.

Активісти принесли на майдан свічки та квіти. Участь у мітингу взяли керівники первинних парторганізацій ВО «Батьківщина», члени бюро міського партосередку на чолі з Мариною Сажневою, рядові партійці.

У місті Василівці віддати шану героям прибули місцеві депутати та партійний актив на чолі з головою фракції «Батьківщина» у Василівській райраді Людмилою Бекерською. Згадуючи події Майдану, вона відзначила, що, окрім поодиноких патріотів Василівщини, весь час на майданах у Києві та Запоріжжі були присутні лише «батьківщинівці».

«Пишаюся тим, що була на Майдані! Ми хотіли змінити життя на краще, але так не сталося, бо до влади прийшли крадії, люди, які зовсім не люблять Україну. Однак я вірю, що наша держава стане найщасливішою і найкращою в світі», – сказала Людмила Бекерська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова