На Запоріжжі партійці укладають плани з благоустрою міста

В Енергодарі Запорізької області депутати міської ради від «Батьківщини» Олег Кабанов і Анатолій Анохін провели технічну інвентаризацію стану внутрішньодворових доріг та дитячих майданчиків на своїх виборчих округах.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Депутати спільно з комунальниками та працівниками управління капітального будівництва Енергодарської міськради виміряли всі вибоїни і ями на дорогах, визначили місця встановлення дитячих майданчиків та обрахували інші нагальні капітальні витрати на благоустрій.

Як зазначив лідер енергодарських «батьківщинівців» Анатолій Анохін, наступним етапом роботи депутатів стане визначення пріоритетів у здійсненні ремонтів у поточному році, адже можливості міського бюджету обмежені.

«Необхідний обсяг робіт з благоустрою житлових кварталів ми визначили. Тепер залишилося проконтролювати діяльність комунальних служб, які мають якісно та своєчасно виконати роботи. Ось тільки один депутат навряд чи зможе з цим впоратися», – зазначив представник «Батьківщини».

Анатолій Анохін закликав місцевих жителів допомогти депутатам проконтролювати діяльність управління капітального будівництва та комунальних служб з освоєння бюджетних коштів, виділених на благоустрій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова