На Запоріжжі мешканці категорично проти купівлі-продажу землі

Голова фракції «Батьківщина» Запорізької обласної ради Олександр Старух у прямому ефірі програми «Про головне» на муніципальному телеканалі «Z» заявив, що мешканці області проти купівлі-продажу землі.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, депутат розповів глядачам про результати останніх соцопитувань, згідно яких більше 70% населення проти продажу землі. Він повідомив про позицію самих запорізьких аграріїв, які не сприймають так звану «земельну реформу» у нинішньому форматі.

«Абсолютно очевидно, що в суспільстві є повний консенсус з цього питання. Проголосувавши за закон про ринок землі у першому читанні провладні депутати перетнули «червону межу». Треба чітко розуміти: люди не дадуть вкрасти землю будь-якій владі, навіть тій, що має велику популярність», – зазначив Олександр Старух.

«Батьківщинівець» наголосив на принциповій позиції партії з цього питання та про перехід в опозицію до нинішньої влади після скандального голосування. Депутат закликав представників влади бути послідовними і виконувати обіцяне – невідкладно прийняти закон про референдум і винести на всенародне обговорення питання продажу землі іноземцям.

«Ми вже пройшли велику приватизацію, можемо зробити якісь висновки. Єдиний великий актив, який залишився в країні – це земля. Питання землі не лише економічне, воно ще й соціальне. Що наш військовий захищати буде від ворога, коли землю скуплять чужинці? Є ж історія. Є приклади негативні такого роду «реформ» – Мадагаскар, Аргентина, де землю скупили світові фінансові спекулянти. Завершилося це величезною економічною кризою в цих країнах», – зазначив Олександр Старух.

Лідер запорізької «Батьківщини» в прямому ефірі закликав депутатів, обраних у Запорізькій області від «Слуги народу» не ховатися, а провести відкриту зустріч з аграріями, почути з перших уст про ризики, пов’язані з поспішним відкриттям ринку землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова