На Запоріжжі «батьківщинівці» виступили на захист інтересів селян

Член фракції «Батьківщини» в Пологівській райраді Запорізької області В’ячеслав Колесников став ініціатором збору підписів під зверненням до голови уряду з вимогою скасувати заборону молокозаводам приймати домашнє молоко.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Депутат-«батьківщинівець» відреагував на численні звернення виборців, незадоволених планами уряду повністю заборонити закупівлю підприємствами молока у селян.

«В умовах, коли 75% усього виробленого в країні молока дають особисті господарства населення, це призведе до чергового здорожчання сільськогосподарської продукції. Від таких планів уряду постраждають передусім селяни, які втратять важливе джерело прибутку. Постраждають і споживачі, бо кількість молока на ринку скоротиться і його ціна зросте. Ми проти таких нововведень!» – зазначив В’ячеслав Колесников.

Пологівські «батьківщинівці» розпочали збір підписів серед земляків з вимогою відтермінувати небезпечні нововведення. На думку партійців, їх можна буде запровадити лише тоді, коли селяни об’єднаються в кооперативи, здатні забезпечити високі санітарні норми виробленого в особистих господарствах молока.

«Активну підтримку в становленні такої виробничої кооперації має надавати держава», – наголосив В’ячеслав Колесников.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова