На Запоріжжі «батьківщинівці» протестували проти відкриття ринку землі

Активісти Чернігівської районної парторганізації разом із аграріями району вийшли до райдержадміністрації, протестуючи проти відкриття ринку землі.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, основна вимога учасників акції, яких зібралося більше сотні, – дати шанс українцям бути господарями на власній землі та не розпродати з молотка національний скарб.

Учасники акції протесту заявили, що ініціативи чинної влади – згубні для країни та її жителів. Голова Чернігівської районної організації асоціації фермерів та приватних землевласників України Олег Ременюк застеріг присутніх від страшного майбутнього – пограбування, яке задумала діюча влада, може бути найбільшим та останнімграбунком українського народу.

«Вони вважають, що сьогодні можна знехтувати думками понад 80% суспільства, яке виступає проти продажу сільськогосподарської землі. Необхідно чітко знати, ким ми хочемо бути на власній землі: рабами, шукачами кращої долі у Польщі чи відповідальними господарями»,– заявив керманич місцевих аграріїв.

Про категоричну незгоду із запропонованим ринком землі заявили також депутати районної ради. У своїх виступах вони висловили вимогу про проведення всеукраїнського референдуму, недовіру Кабінету Міністрів і склали звернення до Президента, яке планується проголосувати на найближчій сесії.

По завершенні акції пікетувальники висловили свої вимоги у резолюції, яку підписали близько сотні громадян, і передали її першому заступнику голови Чернігівської РДА Василю Попюку з вимогою донести їхню позицію до Президента України, Верховної Ради та голови Запорізької облдержадміністрації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова