На Запоріжжі «Батьківщина молода» поповнює свої лави

27 травня в Енергодарі, що на Запоріжжі, «молоді батьківщинівці» обрали керівника й намітили плани на майбутнє.

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації, на конференцію міського осередку «Батьківщини молодої» прибув її обласний голова Віталій Рябцев. Разом із очільником Енергодарської міської «Батьківщини» Анатолієм Анохіним він розповів про головні завдання партії на майбутнє та роль молоді у їх виконанні.

«Молодь створює основну динаміку в суспільстві, за якою слідують зміни, формування нових систем, взаємин, тенденцій. Саме у вашому середовищі зароджуються нові ідеї, мрії та погляди. «Батьківщина» готова надати можливість розвиватися молодим, перспективним людям. Переконаний, що в такій співпраці ми виведемо країну на вищий рівень», – зазначив Віталій Рябцев.

Він нагадав про рішення березневого Всеукраїнського молодіжного форуму, згідно з яким щонайменше 30% депутатських квот і посад у партії повинна зайняти молодь.

Для виконання поставлених завдань «молоді батьківщинівці» Енергодара обрали собі нового керівника. Ним став депутат міської ради Дмитро Барановський, який переконаний у необхідності підтримувати молодь не лише в політичній діяльності, а й у повсякденному житті.

Окрім обрання керівних органів організації на конференції обговорили питання можливостей, лідерства та політичної активності молоді, яка з часом стане гідною заміною діючої влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова