На Закарпатті відкрили сучасний стадіон зі штучним покриттям

08 серпня відбулося урочисте відкриття реконструйованого стадіону зі штучним покриттям та професійною системою освітлення у Вишкові.

На урочистості з нагоди відкриття стадіону завітали представники обласної, районної та селищної влади, а також усі ті, хто причетний до створення нового, сучасного майданчика для занять спортом.
Серед присутніх поважних гостей були: голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, народний депутат України Іван Крулько, депутат Закарпатської обласної ради Василь Крулько, перший віце-президент Української Асоціації Футболу Олег Протасов, президент Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, генеральний підрядник В‘ячеслав Шеремет та інші.
Реконструкцію спортивного об‘єкту розпочали ще минулого року і жителі громади з нетерпінням очікували його відкриття. А унікальність його полягає в тому, що це єдиний об‘єкт спортивної інфраструктури в Україні, який вдалося здати в експлуатацію під час війни.
«У Вишкові сьгодні свято, на яке чекали багато вишківчан. Добре, що навіть у такий важкий час ми змогли успішно завершити цю важливу справу. Безумовно, це кошти державного бюджету і те, що Українська держава через подібні програми продовжує фінансувати такі об‘єкти є надзвичайно важливим. Всі ми бачимо сьогодні наскільки люди у Вишкові щасливі, що цей стадіон відкривається у їхній громаді.
«Я вдячний Віктору Микиті, він підтримав це будівництво, а також підряднику В‘ячеславу Шереметі, який взяв на себе фінансову складову і завершив стадіон власними коштами. Ми і надалі нашою командою будемо всіма силами допомагати Закарпаттю, адже кожна інвестиція в цей край змінює філософію життя. І це прекрасно. Адже все робиться заради наших дітей, нашого майбутнього покоління» – зауважив у вітальному слові народний депутат України Іван Крулько.
Не обійшлося спортивне свято й без
змагань та нагород.
Першими змагалися найменші футболісти, які отримали свої нагороди та кубки. Продовжили змагання ветерани Закарпатського футболу.
Сподіваємося, що ця святкова подія для Вишківської громади стане найкращою мотивацією для дітей займатися спортом та рости дужими, здоровими та спортивними. Адже діти – це наше майбутнє!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова