На Закарпатті проходить Всеукраїнський тур «Вірю в Україну»

У рамках Всеукраїнського туру «Вірю в Україну» на підтримку кандидата в Президенти Юлії Тимошенко народний депутат Іван Крулько та співачка Анастасія Приходько відвідали 4 населені пункти Закарпаття.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, спілкування з виборцями та концертні виступи пройшли у Міжгір‘ї, Сваляві, Тячеві та Хусті.

Усі заходи мали неабияку підтримку місцевих жителів, особливо молоді. Загальновідомий факт, що Закарпаття – один із регіонів, звідки найбільше людей виїхало на заробітки за кордон, однак всі сподіваються, що з часом повернуться додому. На своїй сторінці у мережі Facebook Іван Крулько написав:
«Українці їдуть на Захід на заробітки, бо не можуть достатньо заробити в Україні. Вони хочуть нормально ЖИТИ, а не виживати і накопичувати борги через те, що держава дере з них три шкури «драконівськими» тарифами, податками, зароблянням на крові та різними схемами.
Змінити систему та навести порядок у країні здатен лише справжній та сильний лідер, якого знають і поважають у світі. І цим незламним лідером є Юлія Тимошенко, яка спокійно та впевнено з підтримкою по всій Україні йде до перемоги на виборах президента 31 березня!».


Всеукраїнський тур на підтримку Юлії Тимошенко триває. Нині у Хусті подякували гостинному Закарпаттю, аби вже завтра зустрітися з жителями Львівщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова