На Закарпатті поліція провела обшуки в партійців «Батьківщини»

16 липня спецпідрозділи поліції з Білої Церкви та Львівщини, керуючись ухвалою Печерського суду Києва про можливий підкуп виборців з боку кандидата в народні депутати Івана Балоги, чомусь провели обшуки в активістів «Батьківщини» в Міжгірському районі Закарпаття.

Про це інформує пресслужба обласної партійної організації.

Про «спецоперацію» силовиків повідомив голова Міжгірського районного партосередку ВО «Батьківщина» Михайло Буришин. Він, зокрема, зазначив, що поліціянти провели обшуки в активістів партії в селах Верхній Бистрий та Присліп.

Як з’ясувалося, поліціянти мали ухвалу Печерського суду Києва про можливий підкуп виборців з боку Івана Балоги.

Депутат Закарпатської облради від «Батьківщини» та довірена особа кандидата в народні депутати Олександра Кеменяша Андрій Шекета наголосив на тому, що така поведінка поліції – це тиск і спроба залякати партійців «Батьківщини» за декілька днів до голосування.

Під час обшуків правоохоронці із «компромату» знайшли тільки інструкцію для членів ДВК з минулих виборів та звернення кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко. Окрім того, в декого забрали мобільні телефони.

«Ми й не таке проходили, і це пройдемо. Колись навіть Юлію Тимошенко пробували в тюрму закрити, і що? Вона зараз у парламенті, а ті пси десь бігають по Підмосков’ю. Якщо поліції треба інструкції для членів ДВК, можемо їх надати і навіть тренінг провести», – так прокоментував ситуацію представник «Батьківщини» Андрій Шекета.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова