На Закарпатті «Батьківщина» ініціювала комплексну перевірку навчальних закладів

Секретар Ужгородської міськради від «Батьківщини» Андріана Сушко, реагуючи на скарги батьків щодо якості харчування в школі N7, здійснила інспекцію харчоблоків навчального закладу.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації.


«Якщо коротко про побачене, то варто нагадати окремим керівникам, що життя та здоров’я дитини – це речі, що мають бути пріоритетними. Щиро дякую ужгородцям за їх ініціативи та громадську активність», – сказала представниця «Батьківщини».

Задля всебічного моніторингу всіх закладів освіти Ужгорода, на численні вимоги громадськості, Андріана Сушко ініціювала створення спеціальної комісії. Наразі сформовано графік, згідно з яким заслухають керівників за всіма напрямками. Проведуть комплексну перевірку навчально-виховного процесу, досягнень учнів, роботи з батьками, впровадження перспективного педагогічного досвіду, організації харчування учнів, пропаганди здорового способу життя, якості кадрового забезпечення й охорони праці.

Згідно з дорученням секретаря Ужгородської ради узагальнені висновки і пропозиції буде доведено до відома міського голови до 9 лютого, аби вжити відповідних заходів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова