На Хмельниччині тривають робочі наради з головами «первинок»

Відбулися робочі зустрічі керівництва обласного осередку «Батьківщини» Хмельниччини з головами первинних партійних організацій Меджибізької, Летичівської, Деражнянської та Вовковинецької ОТГ.

Незважаючи  на щільний порядок денний  нарад з головами «первинок»,  головне питання – протистояння  країні- агресору.

 Очільник  обласного осередку Сергій Яковлев, заступники Олександр Ковальов та Валерій Лесков детально  поінформували  однопартійців  щодо зусиль на захист України партії ВО «Батьківщина» та лідера політичної сили Юлії Тимошенко, депутатів Верховної Ради та обранців рад місцевих рівнів.

«З першого ж дня  підписання Мінських угод  Юлія Тимошенко  наголошувала, що вони є неприйнятними для України, адже виконання їх положень загрожує суверенітету і незалежності держави. І те, що  вони не варті паперу, на якому написані – ви бачите сьогодні по діях  РФ та ситуації на Сході країни», –  сказав Сергій Яковлев.

Водночас,  керівництво  обласного осередку закликало партійців на місцях зберігати спокій і сприяти  загонам територіальної оборони та  місцевій  владі.

Загалом у  робочих зустрічах  активів чотирьох громад взяли участь майже сто партійних активістів та депутатів місцевих рад.  Було обговорено  особливості партійної роботи у нинішніх умовах,  визначено першочергові завдання  осередків на місцях.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова