На Хмельниччині спостерігачі виявили порушення

На декількох дільницях Хмельницької області зафіксовано недостатню кількість виборчих бюлетенів (ДВК №680709, 680684, 681452) та інші порушення виборчого законодавства.

Про це інформує прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».

У Хмельницькому на дільниці №681486 чоловік виніс виборчий бюлетень за межі приміщення для голосування. Правоохоронці не зуміли його затримати. Такі дії можуть розцінюватись як спроба організації підкупу виборців за схемою «каруселей».

Також спостерігачі зафіксували три спроби розірвати бюлетені. Зокрема на дільниці №681338 (ТВО №193), що у Кам’янці-Подільському, житель міста у стані алкогольного сп’яніння грубо порушував громадський порядок у приміщенні для голосування. Поліція вивела кам’янчанина за межі дільниці й доставила в лікарню. Правоохоронними органами проводиться перевірка.

На дільниці №680647 189-го виборчого округу спостерігачі виявили, що голова сільської ради є офіційним спостерігачем від громадської організації. Після зауваження інших спостерігачів голова села залишив дільницю та через деякий час повернувся уже з посвідченням журналіста.

У смт Смотрич Дунаєвецького району (ДВК №680323) зафіксовано, що один із спостерігачів у приміщенні виборчої дільниці робив помітки на аркуш паперу щодо результатів голосування жителів селища. На звернення голови ДВК поліція проводить перевірку правомірності дій спостерігача.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова