На Хмельниччині мер-«батьківщинівець» обурився черговим підвищенням тарифів на електроенергію

З 1 січня 2018 року ціна на електроенергію зросла для підприємств, організацій, державних та бюджетних установ більш ніж на 8%.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив міський голова Славути від «Батьківщини» Василь Сидор, повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку.

«Підняття тарифів ставить у надзвичайно важке становище комунальні, промислові, сільськогосподарські підприємства. Наслідки такої політики не забаряться – підприємства змушені або піднімати ціни на товари й послуги, або працювати собі у збиток, не маючи ресурсу ні на розвиток, ні на підвищення зарплат. До того ж систематичне подорожчання енергоносіїв може призвести до банкрутства та закриття підприємств», – обурився Василь Сидор.

За його словами, українці навіть з найнижчими тарифами витрачають на електроенергію чи не найбільшу частину своєї зарплати.

Мер-«батьківщинівець» вважає, що залишатися байдужим у такій ситуації не можна.

«Керівники підприємств усіх форм власності, громадські організації, представники політичних партій повинні вимагати від уряду та НКРЕКП скасувати рішення про підвищення тарифів, інакше український народ опиниться в замкненому колі глобальної руйнації економіки», – підсумував Василь Сидор.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова