На Волині за підтримки депутата від «Батьківщини» побудували міні-стадіон

У cелищі Головне Любомльського району, що на Волині, відкрили футбольне міні-поле зі штучним покриттям, збудоване за дієвої підтримки народного депутата України Івана Крулька.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, майже рік тому депутат дізнався про проблему з фінансуванням будівництва об’єкта й пообіцяв допомогти.


Завдяки йому Головнянська селищна ОТГ отримала 750 тисяч гривень державних коштів. Це суттєва допомога місцевій громаді, адже в такий спосіб покрито половину вартості будівництва спортивного об’єкта.

На урочистостях з нагоди відкриття міні-стадіону Іван Крулько привітав місцевих жителів зі знаковою подією в житті громади, а дітей – з початком нового навчального року. Школярам політик побажав дружити з книгами, побільше читати, як радила у своєму відеозверненні з нагоди Дня знань лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Голова Головнянської селищної ОТГ Микола Демедюк подякував народному депутату за фінансову підтримку гарної ініціативи – будівництва міні-стадіону і вручив подяку від спортивного клубу «Головне».

Після урочистостей на новому стадіоні відбувся футбольний турнір серед шести сільських команд, після чого переможець змагань отримав кубок від «Батьківщини», а капітани команд – спонсорську допомогу, яку вручили їм активісти місцевого осередку «Батьківщини молодої».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова