На Волині з ініціативи партійців реалізують міжнародний проєкт

З ініціативи мера Ковеля Олега Кіндера відбудеться реконструкція стадіону «Локомотив», який у перспективі буде центром діалогу культур.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної парторганізації, днями у Білорусі «батьківщинівець» обговорив хід реалізації проєкту «Транскордонні центри діалогу культур» із керівниками міст-партнерів у рамках міжнародного співробітництва «Україна – Польща – Білорусь» – білоруського Щучина та його польського тезки.

«Стадіон «Локомотив», який колись належав «Укрзалізниці», не ремонтували більше двох десятків років. Завдяки перемозі у конкурсі, оголошеному в рамках транскордонного співробітництва, Ковель отримав можливість спорудити над трибунами приміщення, де будуть створені гарні умови для спортсменів та проведення різних культурних заходів. За кошти міського бюджету відновлено всі комунікації для спортивної споруди», – розповів Олег Кіндер.

За словами партійця, під час зустрічі з мерами міст-партнерів відзначено, що всі три міста успішно освоїли перший транш коштів Євросоюзу в розмірі 35 відсотків передбаченої проєктом суми.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова