На Волині створено Центр протидії фальсифікаціям на виборах до рад ОТГ

Партійці Волині створили Центр протидії фальсифікаціям виборчого законодавства, аби запобігти спотворенню результатів місцевих виборів 23 грудня.

Як повідомляє прес-служба Волинського обласного осередку «Батьківщини», на початку виборчих перегонів «батьківщинівці» Волині запропонували представникам політичних сил, які беруть участь у місцевих виборах, підписати меморандум «За чесні вибори».

«На жаль, жодна з них не взяла на себе зобов’язання дотримуватися чесних правил конкурентної боротьби. Як наслідок, у ході передвиборчої кампанії від наших агітаторів та активістів надходить інформація про те, що окремі політсили задіюють адмінресурс, чинять тиск на кандидатів у депутати від «Батьківщини», здійснюють підкуп виборців», – повідомив перший заступник голови обласного партосередку Андрій Козюра.

«Батьківщина» Волині створила Центр протидії фальсифікаціям і відкрила «гарячу телефонну лінію», куди можуть звернутися активісти територіальних громад, представники громадських організацій, небайдужі громадяни, аби повідомити про факти порушень виборчого законодавства.

«Гаряча лінія» працює з 8.00 до 20.00. У день виборів працюватиме цілодобово.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова