На Волині партієць посприяв безкоштовному протезуванню зубів пільговикам

За пропозицією голови фракції «Батьківщина» Рожищенської районної ради Волинської області Віталія Ковальчука депутати ухвалили рішення про безкоштовні послуги з протезування зубів ветеранам праці, інвалідам війни, учасникам бойових дій та почесним донорам.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, Віталій Ковальчук відреагував на скарги мешканців району, які не могли скористатися гарантованою пільгою.

«Право ветеранів праці на 50-відсоткову знижку вартості протезування зубів прописано у Законі «Про основні засади соціального захисту населення», однак з січня 2016-го влада не закладає кошти у медичній субвенції. Це викликало справедливе обурення та скарги людей. У такій ситуації вбачав один вихід – покривати витрати на послуги з протезування зубів із місцевого бюджету», – повідомив партієць.

За пропозицією Віталія Ковальчука депутати внесли зміни до комплексної програми соціального захисту населення, передбачивши безкоштовне протезування зубів ветеранам праці, учасникам бойових дій, учасникам війни та почесним донорам України, а також затвердили порядок використання коштів на ці потреби.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова