На Волині партійка вважає пріоритетом підтримку місцевої лікарні

Голова фракції «Батьківщина» Маневицької селищної ради Людмила Веремчук відстоює виділення коштів із місцевого бюджету Маневицькій лікарні, аби цей заклад якнайшвидше отримав статус опорного.

Про це депутатка написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку «Батьківщини» Волині, на засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів селищної ради вона наполягла на фінансовій підтримці селищної лікарні.

«Пріоритетом під час розподілу вільного залишку бюджетних грошей має стати галузь охорони здоров’я. Хоча вже виготовлена проєктно-кошторисна документація для спорудження діагностично-приймального відділення та зроблена експертиза проєкту, обіцянки влади про включення нашої лікарні до переліку опорних закладів досі не виконані, державні кошти на будівництво так не і надійшли. Вважаю, що потрібно розпочинати роботи за кошти громади», – так пояснила свою позицію Людмила Веремчук.

За словами партійки, на сесії Маневицької селищної ради вона відстоювати виділення максимального фінансового ресурсу саме селищній лікарні для спорудження діагностично-приймального відділення, якнайшвидшого проведення тендерних процедур, аби визначити підрядника будівельних робіт.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова