На Волині партійця нагородили за сприяння молодіжному будівництву

Міський голова Ковеля, що на Волині, член бюро обласної «Батьківщини» Олег Кіндер домігся завершення будівництва багатоквартирного будинку.

Як повідомляє прес-служба Волинського обласного партосередку, будинок планували будувати за кошти державної програми «Житло для молоді» і здати в експлуатацію ще в 2009 році.

«Новобудова перетворилася в довгобуд, бо грошей із держбюджету виділялося дуже мало, або вони й зовсім не надходили. Не вдалося залучити кошти з державного фонду регіонального розвитку. Тому міська влада взяла на себе фінансові зобов’язання і впродовж трьох років виділила з міського бюджету майже 11 мільйонів гривень. Долучилися й майбутні власники квартир, які вклали 641 тисячу гривень власних коштів в облаштування газових мереж, благоустрій території, встановлення лічильників», – розповів міський голова Ковеля Олег Кіндер.

Днями 30 родин, серед яких 11 багатодітних сімей, отримали ключі від нових квартир, а меру-«батьківщинівцю» вручено відзнаку за сприяння молодіжному житловому будівництву.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова