На Волині партійці вшанували захисників України

Депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», керівники районних та міських партосередків узяли участь у заходах, приурочених Дню захисника України.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина». у Ковелі міський голова Олег Кіндер і секретар міськради, очільниця міського партосередку Віра Федосюк вшанували захисників України – воїнів УПА, учасників Другої світової війни, ветеранів АТО, поклали квіти до меморіального комплексу Слави.

«Ми добре розуміємо, що ніхто, окрім нас, не захистить нашу землю, наші святині, наші родини. Переконаний, нам вистачить мужності, сили духу, порозуміння і мудрості, аби зберегти суверенітет і незалежність країни», – наголосив Олег Кіндер під час урочистостей.

Політик вручив подяки та фінансові винагороди військовослужбовцям військової частини А2042, працівникам військкомату, учасникам бойових дій на Донбасі.

У Луцьку в урочистих заходах взяли участь виконуючий обов’язки міського голови, член бюро обласної парторганізації Григорій Пустовіт, у Любомлі – очільниця районної парторганізації, заступник голови райради Ганна Сачук.

Голова Турійської райради, заступник очільника районного партосередку Ольга Черен долучилася до урочистої ходи, панахиди та привітала учасників фестивалю повстанської пісні, що відбувся в урочищі Вовчак, де в роки Другої світової війни розташовувався один із підрозділів УПА.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова