На Волині партійці вшанували Великого Кобзаря

Депутати та активісти «Батьківщини» Волині взяли участь в урочистостях з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку «Батьківщини» Волині, партійці долучилися до літературно-меморіальних заходів, що відбулися в Луцьку, районних центрах, селищних і сільських населених пунктах.

У Луцьку заступниця міського голови, керівниця міського партосередку Ірина Чебелюк, депутатка Луцької районної ради Тетяна Павлова-Багрійчук разом із партійцями поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, де відбулися традиційні публічні читання його творів.

Селищний голова Ратного, керівник Ратнівської районної парторганізації Віталій Бірук узяв участь у літературно-мистецькому святі «Нетлінне слово Кобзаря».

Депутатка Рожищенської міської ради, член бюро обласної парторганізації Антоніна Клімчук долучилася до організації літературно-мистецького свята «Пророчий голос Кобзаря», що відбулося у селі Вишеньки, а також конкурсу на краще читання творів Тараса Шевченка.

В урочистостях з нагоди шевченківських днів взяли також участь депутати-батьківщинівці Володимир-Волинської міськради, Камінь-Каширської та Ковельської районних рад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова