На Волині партійці вивчали зміни до виборчого законодавства

Активісти Луцького міського партосередку ВО «Батьківщина», що у Волинській області, організували тренінг, на якому вивчали зміни до виборчого законодавства.

Як повідомляє прес-служба регіональної парторганізації, у навчанні взяли участь члени бюро, керівники та заступники «первинок», агітатори, партійці, котрі готуються працювати у дільничних виборчих комісіях.

«На тренінгу, який провели експерти громадської організації «Центр UA», ішлося про необхідність запровадити нову виборчу систему з відкритими регіональними списками претендентів на мандат народного депутата України. Фракція «Батьківщина» в парламенті підтримала проект такого закону. Тож маємо заздалегідь підготуватися до виборчого процесу, вивчити всі нюанси роботи зі списками виборців, щоб унеможливити будь-які фальсифікації», – зазначила керівник Луцького міського партосередку Ірина Чебелюк.

У тренінгу взяв участь перший заступник голови Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Андрій Козюра, який проаналізував результати останніх виборів до ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова