На Волині партійці викрили низку порушень виборчого процесу

Спостерігачі від «Батьківщини» викрили схему ймовірної передачі матеріальної винагороди виборцям після голосування на одній із дільниць міста Луцька (територіальний виборчий округ №22).

Про це інформує прес-служба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Спостерігачі зауважили, що після голосування виборці великими групами йшли до під’їзду багатоповерхівки, куди їх впускали за списком. Опісля люди заходили в одну з квартир, ймовірно, по матеріальну винагороду. За цим процесом спостерігав директор школи, в приміщенні якої розташована виборча дільниця, а також сторонній чоловік», – сказала юрист виборчого штабу регіонального партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Чебелюк і додала, що про цей факт повідомили правоохоронців, які прибули на дільницю і склали відповідний протокол.

За словами Ірини Чебелюк, на одній із дільниць Луцька спостерігачі від «Батьківщини» з допомогою поліцейських призупинили масове фотографування бюлетенів, а на дільницях територіального виборчого округу №23 видалили сторонніх осіб, які постійно перебували в приміщенні для голосування. Ними виявилися медичні працівники.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова