На Волині партійці вийшли на екологічну акцію «За чисте довкілля»

З нагоди Дня довкілля активісти Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» взяли участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Як інформує прес-служба регіонального партосередку, депутати місцевих рад та партійці Волині прибирали громадські місця, садили дерева, очищали від сміття придорожні смуги.

«Партійці Любомльського району впорядкували територію, прилеглу до Волинської митниці. Вони також долучилися до озеленення пришкільних подвір’їв у Любомлі та Вишневі, висаджували дерева в райцентрі. У Володимирі-Волинському активісти міської та районної парторганізацій прибрали сміття з прибережної смуги річки Луга та пляжу, підготували волейбольний майданчик до відкриття купального сезону, висадили деревця», – повідомив голова Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

За його словами, до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» долучилися депутати-«батьківщинівці» інших районів. У Маневичах, приміром, партійці садили ліс у Граддівському лісництві. Вони заліснили молоденькими соснами більш як півгектарну площі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова