На Волині партійці відвідали ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

«Батьківщинівці» Ковеля, що на Волині, напередодні Воскресіння Христового відвідали ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, вдів тих, хто помер від хвороб, отриманих під час боротьби з атомною стихією.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, голова Ковельського міського партосередку Віра Федосюк та депутати-«батьківщинівці» взяли участь у скорботних заходах із нагоди вшанування жертв аварії на Чорнобильській АЕС.

«Ковельчани одними з перших вступили у смертельний двобій із незримим ворогом, зробивши вагомий внесок у ліквідацію аварії. Скільки б років не минуло від чорнобильської трагедії, в серцях людей і досі незагоєні рани від непоправних втрат. Цьогоріч, як і щороку, партійці прийшли з квітами до пам’ятника жертвам Чорнобиля, аби вшанувати тих, хто приборкав смертельного ворога», – розповіла Віра Федосюк.

За її словами, у день 33-ої річниці чорнобильської трагедії партійці Ковеля відвідали членів міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», вдів загиблих ліквідаторів, а також переселенців із чорнобильської зони та вручили їм великодню випічку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова