На Волині партійці розпочали літо «Арт-канікулами»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей активісти Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» та депутати місцевих рад здійснили низку заходів у рамках проекту «Арт-канікули».

Про це повідомляє прес-служба регіонального партосередку.

З ініціативи народного депутата України (шостого скликання) від «Батьківщини» Віктора Олійника партійці традиційно проводять розважально-патріотичний проект під час шкільних канікул у Луцьку та Володимирі-Волинському.

«Цьогоріч до нього приєдналися «батьківщинівці» Любомля. Вони стали спонсорами оздоровчо-призового забігу, пригощали маленьких жителів міста морозивом, вручили подарунки дітям військовослужбовцям, які загинули під час збройних сутичок на Донбасі», – розповів голова Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

За його словами, у Луцьку з ініціативи депутата міської ради Майї Шостак «Арт-канікули» стартували під гаслом «Моє ім’я – Батьківщина».

Також у рамках проекту вже шостий сезон поспіль партійці Володимира-Волинського опікуються пацієнтами педіатричного відділення. Представники «Батьківщини» не тільки вручають малечі подарунки, облаштовують ігрову кімнату, а й допомагають поліпшити умови для хворих дітей та персоналу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова