На Волині партійці підтримують земляків, які хочуть зберегти свій район

Активісти Маневицького районного партосередку ВО «Батьківщина» на знак протесту разом із земляками перекривали трасу Київ – Варшава, вимагаючи владу переглянути постанову «Про ліквідацію та утворення районів».

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Обранці маневиччан від «Батьківщини» на сесіях райради, громадських слуханнях наводили переконливі аргументи на користь Маневич як центру майбутньої округи. Про це свідчать економіка, логістика, транспортна та соціально-культурна інфраструктура. Однак, всупереч вимогам громади і здоровому глузду київська влада має намір розділити наш район. Люди хочуть зберегти його як адміністративну одиницю, тому й перекривали міжнародну трасу, аби нас почули в Києві», – повідомила депутат Волинської обласної ради, член бюро обласної парторганізації Людмила Кирда.

За її словами, поділ району загальмує розвиток місцевого бізнесу, негативно позначиться на якості соціальних, культурних, освітніх послуг. Про це йшлося у її депутатському запиті до керівника облдержадміністрації, озвученого на одній із сесій облради, однак, очікуваної реакції так і не дочекалися.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова