На Волині партійці підбили підсумки виборчої кампанії

Активісти Луцького міського партосередку ВО «Батьківщина» Волинської області провели урочисті збори, на яких підсумували президентську виборчу кампанію.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, для підбиття підсумків у міському Палаці культури зібралося більш як чотириста активних учасників виборчої кампанії.

«Під час першого туру президентських виборів за лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко проголосувало 15,62% лучан, які взяли участь у виборах. Це один із найкращих результатів серед обласних центрів України. Такого результату вдалося досягти завдяки активній роботі сотень наших активістів та волонтерів, які взяли участь в агітаційній кампанії», – підсумувала голова Луцького міського партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Чебелюк.

Вона вручила іменні подяки активним учасникам виборчої кампанії.

Присутні на зібранні переглянули фотозвіт про роботу луцьких «батьківщинівців» у 2017 – 2018 роках, відео про форуми, де відбулася презентація «Нового курсу» Юлії Тимошенко.

Приємним подарунком для учасників зібрання став концерт колективу «Душа Волині» – заслуженої артистки України Алли Опейди та заслуженого працівника культури України В’ячеслава Судими.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова