На Волині партійці домоглися скасування рішення про видобуток бурштину

Депутати Прилісненської ОТГ Маневицького району Волинської області підтримали жителів села Галузія, які виступили проти видобування бурштину на території свого населеного пункту.

Про це повідомляє пресслужба регіональної партійної організації.

За наполяганням обранців громади від «Батьківщини» депутати скасували рішення сесії Прилісненської ОТГ про погодження тимчасового користування земельною ділянкою для проведення геологорозвідувальних, пошукових, геодезичних та інших розвідувальних робіт КП «Волиньприродресурс».

«У 2017-му це рішення ухвалили без врахування думки місцевої громади. Жителі Галузії переконані, що видобуток бурштину порушить водний баланс і село залишиться без води. Водойма, з якої КП «Волиньприродресурс» планувало брати води, – єдина в навколишній місцевості, де напувають худобу під час випасання», – розповіла голова Маневицького районного партосередку Людмила Веремчук.

За її словами, депутати-«батьківщинівці» Валентина Мельник та Андрій Шумік, а також однопартієць Іван Шпак, який виконує обов’язки старости села Галузія, наполягли провести громадські слухання про оцінку впливу господарської діяльності КП «Волиньприродресурс» на довкілля. Вони також підтримали ініціативу місцевих жителів не пускати техніку підприємства на територію населеного пункту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова