На Волині партійці долучилися до написання книги про Голодомор

Активістки Луцької міської парторганізації, що у Волинській області, голови первинних осередків «Батьківщини» Ганна Вознюк та Раїса Мозолевська поділилися спогадами про Голодомор 1946 – 1947 років у книзі відомого волинського письменника й журналіста Андрія Бондарчука «Україна. Голодомор 1946 – 1947 років: непокараний злочин, забуте добро».

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», луцькі партійці взяли участь у презентації цього видання.

У книзі також відображено й те, як жителі Західної України ділилися останніми крихтами з тими, хто тікав від голоду зі східних та центральних областей, прикордонних територій Росії.

«Історична правда про жахливі сторінки української історії довго замовчувалася. Тому сьогодні надзвичайно важливо зібрати свідчення людей, які пережили геноцид, влаштований сталінським режимом», – сказав на презентації заступник голови Волинського обласного партосередку Андрій Козюра.

Він вручив подяку регіональної парторганізації ВО «Батьківщина» авторові унікальної праці про масштаб і трагедію Голодомору – почесному громадянину Луцька, народному депутатові України першого скликання Андрієві Бондарчуку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова