На Волині міськрада вимагає оголосити імпічмент Петру Порошенку

З ініціативи фракції «Батьківщина» депутати Луцької міської ради, що у Волинській області, ухвалили звернення до парламенту з вимогою негайно розпочати процедуру імпічменту Президента України Петра Порошенка через причетність його до корупційних схем в оборонній промисловості.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Звісно, ніхто не залишився байдужим після оприлюднення у програмі «Наші гроші» фактів контрабандних оборудок, через які розкрадалися мільйони з державного бюджету. Особливе обурення викликало те, що на верху корупційної піраміди опинився президент Петро Порошенко», – зазначив перший заступник голови Волинського обласного партосередку, депутат Луцької міськради Андрій Козюра.

Звернення скерували голові Верховної Ради Андрію Парубію, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та керівникам НАБУ – Артемові Ситнику і Державного бюро розслідувань – Романові Трубі.

Депутати Луцької міськради вимагають невідкладно створити тимчасову слідчу комісію для перевірки фактів, викладених у журналістському розслідуванні, та розпочати процедуру імпічменту Президента Петра Порошенка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова