Депутат-«батьківщинівець» переймається проблемою постачання питної води у волинському райцентрі

Депутат Локачинської районної ради, що у Волинській області, Микола Усік скерував звернення керівнику виконавчої влади району з вимогою забезпечити безперебійне водопостачання в багатоквартирних будинках райцентру.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Микола Усік відреагував на звернення виборців, які обурені бездіяльністю влади.

Запит «батьківщинівця» обговорили представники влади та комунальних служб, які взяли участь у нараді, що відбулася з його ініціативи.

«Після реконструкції системи водопостачання нове обладнання, яке регулює витрати електроенергії, дає збій при найменшому коливанні напруги в мережі, тому в багатьох оселях за кілька годин зникає вода. Передусім це відчувають мешканці верхніх поверхів багатоквартирних будинків, що викликає соціальну напругу в селищі», – розповів Микола Усік.

За його словами, на нараді вирішили звернутися до фірми-виробника та постачальника обладнання, спеціалісти яких повинні усунути проблеми з постачанням питної води.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова