На Волині «Батьківщина» визначилася з кандидатами в депутати на місцевих виборах

Минулих вихідних на Волині відбулися конференції в одинадцяти районних партосередках ВО «Батьківщина», на яких висунули кандидатів у депутати та на посади голів ОТГ.

Як повідомляє прес-служба регіональної парт організації, «Батьківщина» Волині підтримала понад 300 партійців та безпартійних, які боротимуться за перемогу в 19 новостворених об’єднаних територіальних громадах.

«Для участі у виборах висунуто більш як 73 відсотки кандидатів від загальної кількості депутатів ОТГ. Серед них – майже 70 педагогів, близько 40 підприємців, понад 40 – спеціалістів аграрних підприємств, фермерів та селян-одноосібників, більш як 20 – медичних працівників, стільки ж – державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, понад 60 фахівців лісової та інших галузей економіки», – розповів перший заступник голови Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Андрій Козюра.

У роботі конференції Іваничівського районного партосередку взяли участь заступник голови партії, народний депутат України Іван Крулько та керівник департаменту партійного будівництва виконавчого секретаріату політсили Віктор Олійник.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова