На Вінниччині СБУ намагається зірвати виборчу кампанію Юлії Тимошенко

Від початку березня співробітники СБУ у Вінницькій області почали викликати партійців та прихильників кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко на допити. Повістки й «запрошення на розмову в СБУ» отримали сотні громадян.

Про це інформує прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Першими на допит почали викликати членів територіальних виборчих комісій від «Батьківщини» з Барського, Жмеринського, Літинського, Козятинського та Тиврівського районів. А це близько 270 осіб, по одному з кожної дільниці. Для цього працівники СБУ телефонували на особисті номери та запрошували з’явитися в райцентри, щоб дати відповіді на декілька запитань у якості свідка. Окремим людям вручали повістки з викликом на допит у Вінницьке управління СБУ. Пізніше почалися безпосередні візити по місцях проживання партійців», – ідеться в повідомленні Вінницької обласної «Батьківщини».

На запитання людей, яким чином їхні персональні номери телефонів потрапили до рук працівників СБУ, ті відповіли, що списки отримали з Генеральної прокуратури України.

«На допиті мене запитували про причетність до партії, про мою роль в її діяльності, – розповідає жителька Літинського району, яка побувала на допиті у Вінницькому управлінні СБУ. – Найбільше збентежило питання, чи заохочувала я людей матеріально до участі у виборах. Я ж у партії не один рік і завжди підтримувала Юлію Володимирівну, а мені намагалися «пришити» підкуп. І чому ж СБУ не реагує на «Петіну тисячу», яку роздають голови РДА?»

Як стало відомо пізніше, правоохоронці почали допити «батьківщинівців» за дорученням прокурора Генеральної прокуратури України Д. Савенка в межах розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 255 Кримінального кодексу України. У дорученні йдеться про те, що в 2018 році нібито було створено злочинну організацію, метою діяльності якої є масовий підкуп виборців та фальсифікація виборів Президента України 2019 року. Злочинною організацією прокурори назвали партійно-виборчу структуру ВО «Батьківщина», яка діє в усіх регіонах України.

«Наразі влада чинить безпрецедентний терор щодо «Батьківщини», – каже голова Вінницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Людмила Щербаківська. – Жодна виборча кампанія не була настільки брудною. Усвідомлюючи всю глибину свого провального становища, вони вирішили потягнути з собою інших. Це не шлях демократії, справедливості й чесності. Це – прояв боягузтва, неповаги та соціальної нікчемності».

Людмила Щербаківська також зауважила, що ганебна цілеспрямована атака чиниться лише на «Батьківщину» з-поміж усіх інших партій.

«Наші партійці не злякаються Порошенкових «псів правосуддя». Їхні прізвища ми запам’ятали. Люди чудово розуміють ситуацію та знають, заради чого проводяться ці допити. Усе, чого досягла чинна влада, налаштовуючи людей проти себе, це всього лиш іще один доказ абсурдності та гнилості їхньої системи», – заявила очільниця «Батьківщини» на Вінниччині.

Нагадаємо, раніше представники демократичних політсил Вінниччини підписали меморандум про чесні вибори та закликали всіх свідомих громадян, мешканців області протистояти підкупам, протидіяти будь-яким способам спотворити реальні результати президентських виборів 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова