На Вінниччині партійці вшанували пам’ять загиблого бійця АТО

19 липня минає четверта річниця з того дня, коли, відстоюючи незалежність України у зоні АТО, загинув Володимир Чорноус.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, у церемонії вшанування пам’яті захисника рідної землі та покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО взяв участь заступник голови Козятинської районної ради Анатолій Задорожнюк.


Володимир Чорноус народився 24 липня 1988 року в селі Панасівка Козятинського району Вінницької області. З 1989 року мешкав у селі Перемога, з 2005-го проходив військову службу в лавах Збройних Сил України. У 2009 році закінчив Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба, потім служив у 15-му окремому гвардійському гірсько-піхотному батальйоні 128-ї окремої гвардійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1778, місто Ужгород Закарпатської області).

Під час АТО був командиром зенітно-ракетного взводу роти вогневої підтримки, направленої з цієї військової частини до Луганська для боротьби з терористами. 19 липня 2014 року під час виходу штурмової групи з району аеропорту в Луганську молодий офіцер загинув від вогнепального поранення.

«Володимир не дожив до свого 26-го дня народження лише п’ять днів. У нього залишилися дружина та п’ятирічний син Владислав. Ми маємо зробити все, аби зупинити війну та не допустити більше таких трагедій», – сказав «батьківщинівець» Анатолій Задорожнюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова