На Вінниччині медики вдячні депутату-«батьківщинівцю» за ПЛР-тести

Народний депутат від «Батьківщини» Олег Мейдич запропонував за власні гроші зробити в приватній лабораторії Мед Лаб ПЛР-тести калинівським медикам.

20 медичних працівників Калинівської районної лікарі, де днями стався спалах захворювання на COVID-19, здали аналізи на ПЛР-тести

Медики самі формували списки працівників на проходження тестів. Створили групу в чаті, підтримували один одного. Зранку прийшли на територію лікарні, де у приміщення ветеранської аптеки лаборанти Мед Лабу брали в них матеріал на тести. Час розрахували, адже на забір аналізів в одного пацієнта йде 10 хвилин, потім проводиться кварцування приміщення – все з дотриманням медико-санітарних норм.  

Медпрацівники Калинівської ЦРЛ приємно вражені ініціативою народного депутата. Сам Олег Мейдич родом із Калинівки, будучи депутатом Вінницької обласної ради від «Батьківщини» по одному з округів Калинівського району, допоміг багатьох землякам.  

«Дуже приємно, що є такі люди, як Олег Мейдич. Людина, з якою ми особисто не знайомі, проявила ініціативу та вирішила нам допомогти. Слів подяки буде замало, адже в умовах, коли стоїть питання життя та здоров’я медиків, ініціатива народного депутата безцінна», –  із вдячністю сказала лікар акушер-гінеколог Катерина Шафрановська.

 См депутат зазначив, що був вражений, коли одна з медпрацівниць написала, що не може впродовж чотирьох днів добитися, аби їй зробили тест.

«Ще більше мене вразили слова голови Вінницької ОДА, який заявив, що медпрацівники заразилися через недотримання професійної дисципліни. Як так? Медики сьогодні на передовій – вони опинились один на один зі страшним вірусом і, як ніхто інший, потребують не лише засобів індивідувального захисту, а й моральної підтримки від свого керівництва та влади», – обурений Олег Мейдич.

Депутат переконаний, що у цей нелегкий час треба підтримувати один одного і допомагати, адже люди – це найважливіше.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова