На Вінниччині Іван Кириленко зустрівся з депутатами місцевих рад

27 листопада на Вінниччині перебував народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови партії Іван Кириленко.

Як інформує прес-служба Вінницької обласної парторганізації, разом із депутатами обласної ради від «Батьківщини» Людмилою Щербаківською та Владиславом Роєм Іван Кириленко поспілкувався з представниками органів місцевого самоврядування, зокрема з депутатами Калинівської міської та районної рад.

«Місцеве населення турбують питання розвитку сільської медицини, надання якісних медичних послуг, впровадження нового освітнього закону та вплив реформ на їхній рівень життя», – розповів про зустріч член парламентської фракції ВО «Батьківщина».

За словами Івана Кириленка, люди ставили багато запитань щодо об’єднання територіальних громад та децентралізаційних процесів.

«Децентралізація дала можливість розширити дохідну частину місцевих бюджетів за рахунок збільшення ставки відрахувань окремих податків, а також передачі частини податків на місцевий рівень», – пояснив представник «Батьківщини».

Іван Кириленко повідомив, що проект Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Верховна Рада розгляне в другому читанні 7 грудня. Серед основних видатків розвитку заплановано використати 1,9 млрд гривень на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова