На Вінниччині «батьківщинівець» організував поїздку команди на чемпіонат з армспорту

12-15 квітня в Одесі проходив чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та людей з інвалідністю.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, область представила команда з 11-ти спортсменів. Голова обласної федерації армспорту, заступник очільника обласного осередку «Батьківщини» Микола Торохтій допоміг з організацією поїздки вінницької команди.


«Змагання були яскравими, емоційними та видовищними. У підсумку ми отримали 8 медалей! Наші призери потрапили до збірної України на 2018 рік і захищатимуть честь нашої держави на чемпіонаті Європи в Софії (Болгарія) у травні-червні і на чемпіонаті Світу в Анталії (Туреччина) у жовтні 2018 року», – повідомив Микола Торохтій.

Дві золотих медалі у ваговій категорії 55 кг серед юнаків до 18 років виборов Михайло Бадрак. Серед юніорів до 21-го року вагової категорії 60 кг дві медалі дісталися Денису Чорному – 3 місце на ліву і 2-ге на праву руку. Дві срібних медалі виборола Вікторія Рожко у ваговій категорії 60 кг серед юніорок до 21 року. Серед ветеранів також маємо два срібла, які приніс Валерій Голуб у ваговій категорії до 70-ти кг.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова