На Вінниччині «Батьківщина» бореться проти закриття медичного коледжу

18 грудня під час засідання президії Вінницької облради до «Батьківщини» звернулися представники Бершадського медичного коледжу з проханням не дати директору департаменту охорони здоров’я Людмилі Грабович закрити їхній навчальний заклад.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, вислухавши представників медколеджу, депутат облради від «Батьківщини» Владислав Рой виступив із вимогою зняти з порядку денного це питання, адже воно не вивчене достатньо добре.

«У департаменті охорони здоров’я наголошують, що проблеми виникли через керівництво медколеджу. Чому ж немає догани людині, яка очолює цей заклад, чому вона не звільнена? Ми маємо знайти людину, яка підніме медколедж на вищий рівень, а не приєднувати його до іншого закладу. Приєднання – це шлях до ліквідації. Треба з комісією виїхати на місце й вирішувати це питання», – сказав Владислав Рой, звертаючись до директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Грабович.

Після виступу Владислава Роя депутати зняли з розгляду чергової сесії питання про припинення діяльності Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу імені Д. К. Заболотного.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова