На Тернопільщині викрили схему дискредитації Юлії Тимошенко

На Тернопільщині партійці спільно з правоохоронцями викрили жінку, яка від імені ВО «Батьківщина» пропонувала грошову винагороду за голос на виборах.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, про це повідомив керівник служби безпеки Тернопільського обласного штабу кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Василь Облещук.

«Керівництво Тернопільської обласної «Батьківщини», розуміючи, що жителів області вводять в оману, взяло на контроль розслідування справи поліцією. Ми також заявили про неприпустимість оприлюднення в ЗМІ недостовірної інформації про того чи іншого кандидата в Президенти», – сказав він.

За словами Василчя Облещука, у ході розслідування поліція спростувала причетність партійних структур до підкупу громадян та розкрила схему дискредитації кандидата в Президенти від «Батьківщини».

Правоохоронці встановили, що жінка здійснила близько 9000 телефонних дзвінків по Україні з пропозицією продати голос під час виборів. Вона це робила, щоб дискредитувати кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова