На території Ключарківської гімназії облаштували дитячий майданчик, у селі Нижній Коропець – музичну кімнату для малечі та творчої молоді

Завдяки ГО «Істок», яка релокувалася до Мукачева з Маріуполя, вдалося облаштувати дитячий майданчик на території Ключарківської гімназії, а для творчої малечі та молоді – музичну кімнату у селі Нижній Коропець.

«Цього тижня видався один з найкращих моїх робочих днів, адже в очах наших діток я побачила радість, а з їх вуст почула багато сміху. На жаль, під час воєнного стану міська рада не може здійснювати капітальні видатки, які не пов’язані з обороноздатністю нашої країни, тому й не можемо облаштовувати нові ігрові та спортивні майданчики, креативні кімнати та багато іншого. Але, ми завжди відкриті до партнерства та допомоги всіх без винятку громадських та благодійних організацій. Шукаємо різні способи, як зробити щось креативне, потрібне та корисне з кошти донорів», –  зазначила заступниця Мукачівського міського голови, депутатка міської ради Юлія Тайпс.

На черзі дитячі майданчики у селі Завидово та мікрорайоні «Сільгосп».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова