На Сумшині «Батьківщина» допомагає ремонтувати дороги

За сприяння депутата Сумської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віктора Ладухи відремонтовано дорогу у селищі Леонтівка, що на Буринщині.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина», ремонтні роботи тривають повним ходом. Більше 1,5 км дороги вирівнянено, пролито емульсією та покрито асфальто-бетонним настілом.

Селище Леонтівка має невелику кількість населення, але громада села завдячує обласному обранцю за облаштування проїжджої частини, яка вже більше 20 років не ремонтувалася. На території Буринського району в цьому році не зроблено жодного ямкового ремонту дорожнього покриття.

«Я мешкаю на Буринщині, обраний громадою депутатом до обласної ради, саме тому я намагаюся допомагати розвитку та комфортнішому проживанню своїм землякам», – зазначив депутат від ВО «Батьківщина».

Віктор Ладуха, як ніхто в районі, допомагає ремонтувати дороги, закуповує дрова та навчальний інвентар для сільських шкіл, відновлює інфраструктуру в населених пунктах, домагається виплат зарплат медикам та освітянам Буринщини, допомагає учасникам АТО та іншим громадянам.

Окрім того, саме завдяки «батьківщинівцю» в місті Буринь будується храм Святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії для парафіян УПЦ КП. На ньому вже встановлено дзвіницю та хрест, повністю оздоблено зовнішній фасад, проводяться внутрішні ремонтні роботи. Планується, що вже цієї осені Храм запрацює.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова