На Сумщині за сприяння Владислава Бухарєва оновили бібліотечний фонд сільської громади

За сприяння народного депутата України, представника ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва фонди сільської та шкільної бібліотек Печинської громади, що на Сумщині, поповнилися більш як 500-ма книжками.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку, подарована література – дитяча й для дорослих, у прозі і віршах, художньо-публіцистична та історична, казки й легенди, романи та новели, енциклопедичні видання.

1

Торік у Тростянецькому району було списано багато застарілої літератури, в Печинській сільській бібліотеці відправили в утиль майже три тисячі книг. Самотужки поновлювати фонди не вдається – протягом минулого року закупили лише 28 нових книжок.

«Ми приємно вражені швидкістю виконання депутатом Владиславом Бухарєвим даного слова – і місяця не минуло, як він виконав обіцянку», – зазначила сільський голова Любов Зоріна, член партії ВО «Батьківщина».

Очільниця громади розповіла, що в Печинах соціальним питанням надають першочергового значення.

«У 2017 році ми замінили в бібліотеці старі вікна на металопластикові, встановили нові двері, замінили опалювальну систему, пошпаклювали й пофарбували стіни, а на завершення поновили стелажі й меблі. Тепер Печинська бібліотека – один з найкращих сільських закладів культури Тростянецького району», – сказала Любов Зоріна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова