На Сумщині за сприяння «Батьківщини» збудували храм УПЦ Київського патріархату

За сприяння депутата Сумської обласної ради, представника ВО «Батьківщина» Віктора Ладухи збудували храм Святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії УПЦ КП у місті Буринь.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

IMG_4928

Віктор Ладуха говорить, що йому було боляче від того, що до 1950-х років Буринський район став єдиним на Сумщині, де не залишилося жодного храму – комуністи зруйнували всі. Після проголошення Україною незалежності священики проводили служби в пристосованих приміщеннях. Єдиний справжній храм зусиллями меценатів і жителів села кілька років тому постав у селі Успенці та нині – у місті Буринь.

«Я не міг залишитися осторонь такої важливої справи і ще у 2014 році на Привокзальній площі райцентру було закладено фундамент для будівництва храму. Через нестабільну ситуацію в країні майже рік на новобудові було затишшя. Але спільними зусиллями парафіян, підприємців, фермерів, які допомагали коштами та матеріалами, нам вдалося добудувати храм для мешканців Буринщини», – розповів «батьківщинівець».

Нещодавно відбулося освячення і встановлення на храмі малого купола й надкупольних хрестів.

Отець Дмитрій від імені громади подякував за допомогу у зведенні храму Вікторові Ладусі, зазначивши, що саме він узяв на свої плечі основний тягар спорудження церкви.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова