На Сумщині відбувається можливий рейдерський захват агропідприємства

Уночі з 7 на 8 травня скоєно розбійний напад на ФГ «Едельвейс -2007» у місті Буринь, що на Сумщині.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

Фермерське господарство є одним із бюджетоутворюючих підприємств Буринської міської громади.  

Рейдери проникли на територію підприємства, жорстоко побили охоронців, пошкодили сейфи, заволоділи коштами та серверним обладнання системи відеонагляду.

Партійці переконані, що це перші «ластівки» відкриття «сірого» ринку землі, котрий прийняли «слуги» під покровом ночі у Верховній Раді та неготовність правоохоронної системи до свавілля і рейдерських захватів, які очікуються після відкриття ринку землі з метою заволодіння сільськогосподарською землею.

«Ми повертаємося у 90-ті роки, саме так виглядає дана ситуація. Сьогодні в країні правоохоронна система не готова до таких дій рейдерів, як не були готова медична галузь до боротьби з пандемією Covid-19. Ми спільно з командою контролюватимемо розгляд цієї кримінальної справи і закликаємо аграріїв бути уважними та обачними», – зазначає голова обласного партосередку Вадим Лисий.

Нині охоронці знаходяться в лікарні. По даному факту порушено кримінальну справу. Також є випадки підпалу орендованих цим підприємством полів та подібні рейдерські захоплення 3 роки тому.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова